Agent zone

M-MOOS >> Kontakt

kontaktní informace

 vedení společnosti

Ing. Vladimír Skopal Jednatel společnosti +420 602 782 658 skopal@m-moos.cz Ing. Jaroslav Šindler Jednatel společnosti +420 725 761 130 sindler@m-moos.cz

   Obchodní oddělení

Petr Skopal vedoucí prodeje a marketingu +420 724 242 439 petr.skopal@m-moos.cz Mgr. Jiří Janák modernizace a opravy +420 602 560 338 janak@m-moos.cz Ing. David Klvaňa prodej nových strojů +420 778 084 655 david.klvana@m-moos.cz

 výrobní úsek

Obchodní oddělení nové stroje,modernizace , opravy +420 581 701 605 sales@m-moos.cz

Kariéra

Kontakt

O společnosti

Stroje & Služby

Úvod

Jiří Janáček Výrobní a technický ředitel +420 602 645 066 janacek@m-moos.cz Stanislav Chytil nákup a kooperace +420 602 734 278 hlobil@m-moos.cz

 náhradní díly

Milan Škrobálek Mistr Výroby a servisu +420 724 764 579 skrobalek@m-moos.cz Jiří Jochec Mistr výroby - kooperace +420 724 729 455 vyroba@m-moos.cz Mgr. Jiří Janák prodej náhradních dilů +420 602 560 338 janak@m-moos.cz Stanislav Chytil nákup a kooperace +420 602 734 278 chytil@m-moos.cz

Konstrukce

 účetní a personální oddělení

Ing. Zdeněk Strnad hlavní konstruktér +420 724 729 267 strnad@m-moos.cz Michal Suchánek konstruktér +420 727 946 267 suchanek.m@m-moos.cz Ing. Pavlína Holešinská Hlavní účetní +420 607 074 853 holesinska@m-moos.cz Blanka Čechová Personalistika a mzdy +420 607 074852 cechova@m-moos.cz
Ing. Libor Bezděk konstruktér elektro, řídící systémy +420 725 490 439 bezdek@m-moos.cz Petr Hapala konstruktér elektro hapala@m-moos.cz Jana Velešíková Fakturace +420 602 557 769 velesikova@m-moos.cz Petra Čočková Personalistika a mzdy +420 581 773 251 cockova@m-moos.cz