Agent zone

M-MOOS >> O společnosti

Společnost M-MOOS spol., s r.o.

Kariéra

Kontakt

O společnosti

Stroje & Služby

Úvod

M-MOOS, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 čtyřmi společníky. Navazuje na dlouhodobou tradici výroby obráběcích strojů a jejich oprav v Lipníku nad Bečvou. Zárukou kvality je vedení a pracovníci společnosti, kteří v oboru strojírenství, vývoji, konstrukcích a výrobě kovoobráběcích strojů, pracují přes 30 let. Jejich zkušenosti z bývalého podniku TOS Kuřim jsou velkým přínosem.

 

Od svého vzniku se zabýváme především prováděním generálních oprav hrotových soustruhů, frézek, vrtaček, rovinných a hrotových brusek. Tyto opravy jsou realizovány ve 2 závodech, v Lipníku nad Bečvou a Dolním Němčí.  S nástupem moderních technologií docházelo k rozšíření modernizací a přestaveb na CNC řízení a pro automatickou výrobu.

 

Současná podoba firmy je rozdělena do 3 divizí :

- Výroba brouscích strojů

- Generální opravy a modernizace obráběcích strojů

- Dovoz a servis obráběcích strojů

 

Jsme zavedenou a spolehlivou společností fungující na našem a evropském trhu. Bez jakékoliv nadsázky se dá říci, že patříme mezi přední společnosti na poli výroby, modernizací a oprav kovoobráběcích strojů v ČR, která své aktivity neustále rozšiřuje do dalších zemí a zdokonaluje své produkty . V současné době má společnost téměř 70 zaměstnanců.

M-MOOS

Vize a poslaní

Strojírenství chápeme  nejen jako  práci, ale také poslání, kdy naše produkty ovlivňují kvalitu života našich zákazníků a výsledných výrobků.  Proto neustupujeme z kvalitního dílenského zpracování a vysoké technologické hodnoty našich strojů, neboť každý ústupek ovlivní negativně naše zákazníky.

 

M-MOOS spol s r.o.